Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

19 i 20 lutego 2018 r odbyły się spotkania z absolwentami szkoły , którzy odwiedzili nauczycieli zawodu oraz klasy technikum budowlanego podczas zajęć z przedmiotów zawodowych. Absolwenci opowiedzieli młodszym kolegom o swoich osiągnięciach zawodowych ,które były kontynuacją wybranego przez nich zawodu technika budownictwa oraz mechanika pojazdów samochodowych. p.Agnieszka U., absolwentka technikum budowlanego zachęcała młodzież do nauki zawodu ,w którym kontynuowała naukę na studiach, uzyskując dyplom inżyniera budownictwa. W trakcie dyskusji o zawodzie stwierdziła:,, jestem zadowolona , że chodziłam do takiej szkoły i uzyskałam tytuł technika budownictwa ,który pomógł mi w projektowaniu budowli na studiach i mogłam pomagać innym studentom, którzy nie kończyli technikum ”. ,,Gratulujemy P.Agnieszce uzyskania tytułu inżyniera budownictwa i cieszymy się z jęj sukcesu ! ” -powiedziały p.E.Malasiewicz. p.B.Krysiak. Więcej zdjęć  >>>