Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

W Instytucie Transportu Samochodowego w Warszawie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu w ramach międzynarodowego projektu European Road Safety Tunes. Nasza szkoła otrzymała NAGRODĘ za wszechstronna filmową prezentację problematyki dotyczącej młodych uczestników ruchu drogowego. Nagrodę w imieniu uczniów odebrali Kacper Zahubień, Daniel Tobiasz, Daniel Figurski. Podziekowania dla szkoły odebrał opiekun Marcin Grzechnik. Rozdanie nagród połączone było z międzynarodową konferencją w której udział brało 90 uczestników z 7 krajów.  Zdjęcia  >>> Na konferencji omówione były zagadnienia bezpieczeństwa ruchu drogowego dotyczące młodzieży w europie, oraz zaprezentowano zwycięzców i ich prace w ramach projektu z Czech, Austrii, Węgier, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Słowenii. Uczniowie naszej szkoły biorący udział w projekcie to: Patryk Borkowski, Mateusz Budnicki, Piotr Fabisiak, Daniel Figurski, Kamil Koperski, Rafał Łabęda, Artur Miśta, Sebastian Nagel, Emil Pakoca, Patryk Pękala, Daniel Tobiasz, Damian Wieczorek, Maciej Wyrzykowski, Kacper Zahubień.