W Instytucie Transportu Samochodowego w Warszawie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu w ramach międzynarodowego projektu European Road Safety Tunes. Nasza szkoła otrzymała NAGRODĘ za wszechstronna filmową prezentację problematyki dotyczącej młodych uczestników ruchu drogowego. Nagrodę w imieniu uczniów odebrali Kacper Zahubień, Daniel Tobiasz, Daniel Figurski. Podziekowania dla szkoły odebrał opiekun Marcin Grzechnik. Rozdanie nagród połączone było z międzynarodową konferencją w której udział brało 90 uczestników z 7 krajów.  Zdjęcia  >>> Na konferencji omówione były zagadnienia bezpieczeństwa ruchu drogowego dotyczące młodzieży w europie, oraz zaprezentowano zwycięzców i ich prace w ramach projektu z Czech, Austrii, Węgier, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Słowenii. Uczniowie naszej szkoły biorący udział w projekcie to: Patryk Borkowski, Mateusz Budnicki, Piotr Fabisiak, Daniel Figurski, Kamil Koperski, Rafał Łabęda, Artur Miśta, Sebastian Nagel, Emil Pakoca, Patryk Pękala, Daniel Tobiasz, Damian Wieczorek, Maciej Wyrzykowski, Kacper Zahubień.