Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

24 kwietnia odbył się wyjątkowy wyjazd do Warszawy ośmioosobowej grupy uczniów z naszej szkoły wraz  z p.Oskarem Halkiewem w celu spotkania z Mazowieckim Kuratorem Oświaty, Panią Aurelią Michałowską. Po serdecznym przywitaniu, Pani Kurator ciekawie odpowiadała na zadawane przez nas pytania i wyczerpująco przybliżyła nam swoje obowiązki wynikające z obejmowanego stanowiska Kuratora Oświaty. Poza stricte zadawanymi pytaniami na temat pracy chętnie dzieliła się swoimi pasjami oraz wspomnieniami z lat szkolnych. Na sam koniec Pani Aurelia wpisała się do naszej szkolnej złotej księgi i zrobiła z uczniami pamiątkowe zdjęcie  Zdjęcia>>>

Artykuł o wizycie na stronie kuratorium