Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

W piątek 28 kwietnia 2017 roku w naszej szkole miała miejsce szczególna uroczystość. Świadectwa ukończenia szkoły odebrali abiturienci Technikum Zawodowego im. por. W. Jakubowskiego. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Ewa Grzybowska, która podsumowała wspólnie spędzone lata szkolne, życzyła młodzieży wszelkich sukcesów w podejmowanych decyzjach życiowych i bardzo dobrych wyników z czekających ich egzaminów maturalnych. Pani Dyrektor wraz z wychowawcami klas maturalnych wręczyła absolwentom nagrody za wysokie osiągnięcia w nauce, frekwencji, sporcie, aktywną działalność pozalekcyjną i pracę w Samorządzie Szkolnym. Zdjęcia>>> Następnie uczennica klasy IIITB Sylwia Nowak w imieniu młodszych klas pożegnała maturzystów oraz przypomniała słowa filozofa Seneki Młodszego „Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia”. Ponadto życzyła starszym koleżankom i kolegom „połamania piór” na maturze, realizacji marzeń i odniesienia sukcesów w dorosłym życiu. W imieniu klas kończących szkołę, głos zabrała uczennica klasy IVR Weronika Kierzkowska. Do Pani Dyrektor, wychowawców i grona pedagogicznego skierowała wiele ciepłych słów. Podziękowała za trud włożony w edukację młodzieży i wsparcie, na które młodzi ludzie mogli zawsze liczyć. Uroczystość została uświetniona przez występ szkolnej grupy teatralnej, gdzie w formie kabaretu przedstawione zostały profile zawodowe naszej szkoły. Pożegnanie klas maturalnych zostało przygotowane przez uczniów klas trzecich technikum pod kierunkiem wychowawczyń: p. Iwony Nowak, p. Joanny Włodarczyk, p. Doroty Tyśnickiej.