Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

W dniu 08.02.2017 r. w naszej szkole mieliśmy zaszczyt gościć na szkoleniu przedstawicieli firmy CEKOL. Tematem przewodnim szkolenia była ?Mechaniczna aplikacji gładzi?? a jego uczestnikami byli uczniowie klasy II TB (technik budownictwa) oraz ,I t i II t (monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie). Zajęcia prowadził specjalista i doradca techniczny pan Jan Wiśniewski. Po wprowadzeniu młodzież poznała produkty marki Cekol, stosowane w technologiach szpachlarskich. Zostały omówione produkty z podziałem na stosowane spoiwo oraz zastosowanie wynikające z właściwości poszczególnych produktów. Prelegent omówił przygotowanie powierzchni, a następnie zwrócił uwagę na konieczność czytania instrukcji znajdujących się na opakowaniach produktów.

Zdjęcia>>>

 

Zostało przedstawione właściwe korzystanie z narzędzi i agregatu tynkarskiego. W międzyczasie została przygotowana ściana poprzez jej wyrównanie produktem C-45. Kolejna część szkolenia dotyczyła nakładania gładzi C-45 agregatem tynkarskim. Młodzież poznała nową technologię obróbki na mokro gipsu gs 250 oraz C-40 do złączy płyt gipsowo?kartonowych. Po tej części zajęć została naniesiona i wyrównana druga warstwa gładzi. Uczniowie brali czynny udział w szkoleniu. Pan Wiśniewski wyjaśnił, co należy zrobić by założyć firmę zajmującą się nakładaniem tynków gipsowych i gładzi gipsowych agregatem tynkarskim. Dziękujemy firmie Cekol za umożliwienie naszym uczniom zdobycie dodatkowej wiedzy i umiejętności.