Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

Tradycją stało się, że uczniowie co roku przed świętami Bożego Narodzenia wyjeżdżają do Domu Opieki ?MARION? w Krubinie, aby wystawić jasełka. Tak i w tym roku młodzież z klas Technikum Organizacji Reklamy wraz z p. Oskarem Halkiewem oraz p. Mariuszem Iwaniukiem odwiedzili podopiecznych Domu Opieki. Uczniowie przygotowali swoją interpretacje jasełek, która bardzo wzruszyła podopiecznych, pracowników oraz właścicieli Domu Opieki. Po inscenizacji uczniowie zostali zaproszeni na mały poczęstunek, a także otrzymali podarki wykonane własnoręcznie przez osoby starsze. Był to drobny gest, który wzruszył każdego. Uczniowie mieli okazję zwiedzić, a także dowiedzieć się jak funkcjonuje Dom Opieki. Taki wyjazd jest dobrą lekcją szacunku do starszych osób.  Zdjęcia>>>