22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

Warsztaty szkolne

Warsztaty szkolne to miejsce szczególne. Tutaj bowiem wiedza teoretyczna przeplata się z praktyką....

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

W czasie przymusowego pozostawania poza szkołą spowodowanego epidemią koronawirusa warto przypomnieć sobie czas beztroskiej zabawy studniówkowej. Tegoroczna impreza maturzystów odbyła się 31 stycznia w restauracji Finezja w Zakroczymiu. Uczniowie klas IV Tb/i oraz IV r/s bawili się wraz z dyrekcją, wychowawczyniami, nauczycielami, rodzicami i zaproszonymi gośćmi. Studniówka rozpoczęła się od zatańczenia poloneza i trwała do białego rana. 

 

Facebook