22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39



Technikum

Jest ich 5 do wyboru, my je dobraliśmy, ...

Więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła branżowa to dobry wybór!

Więcej

B I P

Biuletyn Informacji Publicznej - udostępnianie informacji publicznej w postaci elektronicznej.

Więcej

Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Więcej

TECHNIKUM ZAWODOWE

1TSIp

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 8.00-p.A.Kosiński

Godz. 9.00 –

 p. M. Zmitrowicz

 Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

 

Godz.11.30-

p. D. Tyśnicka

Godz. 11.00 –

p. Sołowianiuk

Godz. 8.30 –

p. I. Dąbroś

 

1 TRp/1TSRp

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 8.00-p.A.Kosiński

Godz. 9.00 –

 p. M. Zmitrowicz

Godz. 10.30 –

 p. B. Stulczewska

Godz. 9.00 –

 p. J. Łyczkowska

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 9.00 –

p. W.Skurczyńska

Godz. 10.00 –

 p. I. Nowak

Godz. 8.00-

p. O. Hałabud

Godz. 11.00 –

p. Sołowianiuk

 

Godz. 8.30-

 p. I. Dąbroś

 

1TBp

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 8.00-p.A.Kosiński

Godz. 9.00 –

 p. M. Zmitrowicz

Godz. 10.30 –

 p. B. Stulczewska

Godz. 10.00 –

p. M. Krzyżewska

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

 

Godz. 11.00 –

p. Sołowianiuk

 

Godz. 10.00 –

 p. I. Dąbroś

 

 

1 TSp

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 9.00 –

 p. M. Zmitrowicz

Godz. 10.30 –

 p. B. Stulczewska

Godz. 9.00 –

p. M. Mróz

Godz. 10.30 –

p. M. Krzyżewska

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

 

Godz. 8.00 –

p. I. Dąbroś

Godz.9.00 –

p. M. Sech- Radomska

Godz. 10.30 –

p. D. Dwórznik

Godz. 11.00 –

p. Sołowianiuk

 

 

 

1 TIp

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 9.00 –

 p. M. Zmitrowicz

 Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

 

Godz. 11.00 –

p. Sołowianiuk

 

 

1 TR

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 11.00 –

p. Sołowianiuk

 

Godz. 9.00-

p. Stulczewska

godz.10.30 –

p. Łyczkowska

Godz. 11.30 –

p. Dąbroś

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 10.00-

 p. E. Grzybowska

Godz. 10.30 –

p. W. Skurczyńska

 

Godz. 9.00-

p. O. Hałabud

Godz. 10.30 –

 p. I. Dąbroś

 

 

 

1TB

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 9.30 –

p. A. Kosiński

Godz. 11.00 –

p. Sołowianiuk

Godz. 8.00 –

p. B. Krysiak

Godz. 8.45 –

 p. E. Malasiewcz

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 9.00 –

p. M. Krzyżewska

Godz. 10.00-

 p. E. Grzybowska

Godz. 8.00 –

p. I. Dąbroś

Godz. 12.00 –

p. M. Zapora

 

1 TRW

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 9.30 –

p. A. Kosiński

Godz. 11.00 –

p. M. Zmitrowicz

Godz. 11.00 –

p. Sołowianiuk

 Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 8.00 –

p. E.Żemła

Godz. 9.00 –

p. I. Nowak

Godz. 10.00-

 p. E. Grzybowska

Godz. 8.00 –

p. I. Dąbroś

Godz. 12.00 –

p. M. Zapora

 

1 TS

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 9.30 –

p. A. Kosiński

Godz. 11.00 –

p. Sołowianiuk

 Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 9.00 –

p. M. Mróz

Godz. 10.00-

 p. E. Grzybowska

Godz. 11.30 –

 p. D. Tyśnicka

Godz. 10.00 –

p. M. Zapora

 

1TI

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 9.30 –

p. M. Sech – Radomska

Godz.11.00 –

p.M. Zmitrowicz

Godz. 11.00 –

p. Sołowianiuk

Godz. 8.00-10.00-

p. I. Dąbroś

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 10.00-

 p. E. Grzybowska

 

Godz. 10.00-

p. O. Hałabud

Godz. 11.30 –

 p. D. Tyśnicka

Godz. 13.00 –

p. I. Dąbroś

Godz. 10.00 –

p. M. Zapora

 

2 TR

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

 

Godz. 11.00-

p. I. Nowak

Godz. 12.00 –

p. Łyczkowska

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 10.00 –

p. M. Sech - Radomska

 

 

 

 

2  TS

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

 

Godz. 11.00-

p. I. Nowak

Godz. 12.00 –

p. Łyczkowska

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 9.00 –

 p. D. Dwórznik

Godz. 10.00 –

p. M. Sech - Radomska

 

 

 

 

2 TI

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 10.30 –

p. M. Sech - Radomska

 

Godz.9.00 –

p. O. Hałabud

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 10.00 –

 Gr. 1 p. Niździński

Godz. 10.45 –

Gr.2- p. Niździński

Godz. 10.00 –

p. Tyśnicka

Godz. 11.00 –

p. Sołowianiuk

 

 

 

2 TB

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 10.30 –

p. M. Sech - Radomska

 

Godz. 8.00 –

 p. E. Malasiewicz

Godz. 8.45 –

 p. B. Krysiak

Godz. 9.30 –

p. M. Krzyżewska

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

 

 

 

 

 

2 TRW

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 10.30 –

p. M. Sech - Radomska

Godz. 9.30 –

p. M. Krzyżewska

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

 

 

 

 

 

3 TB

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

 

Godz. 8.00 – Gr. 1

p. J. Rutkowski

Godz. 11.00 – Gr. 2

p. J. Rutkowski

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

 

Godz. 10.30 –

p. M. Krzyżewska

 Godz. 8.00 – Gr. 1

p. J. Rutkowski

Godz. 10.00 – Gr. 2

p. J. Rutkowski

Godz . 10.00 – Gr. 1  p. M. Sech –Radomska

Godz . 12.00 – Gr. 2  p. M. Sech –Radomska

Godz. 8.00 –

 p. B. Krysiak

 

 

3 TR

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 8.00 – Gr. 1

p. W. Skurczyńska

Godz. 11.00 – Gr. 2

p. J. Rutkowski

 Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 10.30 –

p. M. Krzyżewska

 

 

 

 

 

3 TI

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 8.00 – Gr. 1

p. W. Godlewski

Godz. 11.00 – Gr. 2

p. W. Godlewski

Godz. 10.30-

p. O. Hałabud

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 800 – Gr. 1

p. W. Godlewski

Godz. 11.00 – Gr. 2

p. W. Godlewski

 Godz. 9.00 –

 p. D. Tyśnicka

Godz. 10.00 –

p. M. Sech - Radomska

 

 

3 TS

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

 

 Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

 

Godz. 10.00 –

p. M. Sech - Radomska

 

 

Godz. 800 – Gr. 1

p. M. Grzechnik

Godz. 12.30 – Gr. 2

p. M. Grzechnik

 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

1 tp

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 8.00 –

 p. T. Stochowski

Godz. 9.00 –

 p. D. Tyśnicka

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

 

 

 

Godz. 11.00-

 p. M. Zapora


1 mp

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 11.30. –

p. T. Stochowski

Godz. 9.00 –

 p. D. Tyśnicka

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

 

 

 

Godz. 11.00-

 p. M. Zapora

 

1cp

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 12.00 –

pB. Stulczewska

Godz. 9.00 –

 p. D. Tyśnicka

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 10.00-

p. M. Mróz

 

 

 

 

1 kp

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 12.00 –

pB. Stulczewska

Godz. 9.00 –

 p. D. Tyśnicka

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 10.00-

p. M. Mróz

 

 

 

 

1 c

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

                                  

 

Godz. 9.00 –

 p. D. Tyśnicka

Godz. 10.00 –

 p. Z. Kosiń

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 11.00-

p. M. Mróz

Godz. 9.00 –

p. M. Zmitrowicz

Godz. 11.00 - .

p. Iwaniuk

Godz. 12.00-

 p. D. Lewicka

Godz. 8.00-

p. M. Zapora

Godz. 9.00 –

p. J. Włodarczyk

 

1 k

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

                                  

 

Godz. 9.00 –

 p. D. Tyśnicka

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 11.00-

p. M. Mróz

Godz. 12.00-

p. I. Nowak

Godz. 9.00 –

p. M. Zmitrowicz

 

 

Godz. 8.00 –

p. M. Zapora

Godz. 9.30 –

 p. D. Lewicka

 

1t

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 8.00 –

p. T. Stochowski

Godz. 9.00 –

 p. D. Tyśnicka

Godz. 10.00 –

p. B. Stulczewska

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

 

Godz. 12.00-

p. I. Nowak

Godz. 8.30 –

p. E. Żemła

Godz. 10.00 –

p. M. Zmitrowicz

Godz. 9.00 –

p. M. Zapora

 

 

1 w

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

                                  

 

Godz. 9.00 –

 p. D. Tyśnicka

Godz. 10.00 –

p. B. Stulczewska

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 12.00-

p. I. Nowak

Godz. 10.00 –

p. M. Zmitrowicz

 

 

Godz. 9.00 –

p. M. Zapora

 

2 t

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 8.00 –

 p. D. Lewicka

Godz. 9.30 –

p. T. Stochowski

Godz. 10.30 –

p. E. Grzybowska     

 Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

 

 

 

 

2c

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 8.00 –

p. D. Lewicka

Godz. 10.30 –

p. E. Grzybowska

 Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz.12.00 –

p.D. Dwórznik

 

 

 

 

2 w

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 10.30 –

p. E. Grzybowska

 Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

 

 

 

 

 

3c

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 8.00 –

p. M. Grzechnik

 Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 11. 00-

p. I.Dąbroś

Godz. 12.00 –

p. M. Krzyżewska

Godz. 12.30 –

p. D.. Lewicka

 

Godz. 8.50 –

p. D.. Lewicka

 

 

3k

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 12.30 –

p. M. Grzechnik

Godz. 13.30-

p. B. Bolszo

Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 11. 00-

p. I.Dąbroś

Godz. 12.00 –

p. M. Krzyżewska

Godz. 8.50 –

p. D.. Lewicka

 

Godz. 8.50 –

p. D.. Lewicka

 

 

3t

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

Godz. 9.40 –

p. D. Lewicka

 Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

Godz. 9.30-

p. J. Trybuch

Godz. 10.40 –

p. D. Lewicka

Godz. 8.00 –

p. J. Trybuch

 

3w

PONIEDZIAŁEK 1.06.2020

WTOREK 2.06.2020

ŚRODA 3.06.2020

CZWARTEK 4.06.2020

PIĄTEK 5.06.2020

 

 Godz. 9.00 – 12 p.G.Turek

 

Godz. 13.25 –

p. D. Lewicka

 

 

Facebook