Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły: Olaf Romański z kl.4i, Weronika Greśkiewicz z kl.4trw i Bartłomiej Błaszczyk z kl.3i uzyskali DYPLOM WYRÓŻNIENIA za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA 2026. Gratulujemy!