Drodzy Rodzice !

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. oraz wcześniejszych wytycznych MEN w naszej placówce funkcjonuje nauczanie zdalne. Nauczyciele komunikują się z Państwa dziećmi za pomocą ustalonych sposobów (najczęściej dziennik elektroniczny, OneDrive, poczta elektroniczna oraz we wskazanych przypadkach telefonicznie). Uczniowie mają obowiązek wykonywania zadań, ćwiczeń, poleceń, projektów i innych prac wskazanych przez nauczyciela.
Zalecamy również korzystanie z platformy www.epodręczniki.pl jako dodatkowego narzędzia do edukacji zdalnej. Prace będą sprawdzane na bieżąco dzięki wyżej wymienionym środkom komunikacji z uczniami lub po ustaniu występujących utrudnień.
W przypadku pytań i wątpliwości prosimy kontaktować się z wychowawcami klas i nauczycielami danego przedmiotu. Wsparciem służy również pani pedagog pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o zachowanie zasad bezpieczeństwa związanego ze stanem epidemiologicznym w naszym kraju oraz zasad bezpiecznego korzystania
z zasobów Internetu.

Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1