Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

W dniu 6 kwietnia 2018 r. maturzyści Zespołu Szkól Zawodowych Nr 1, pod opieką nauczycieli: Mariusza Iwaniuka, Joanny Włodarczyk oraz Zbigniewa Szulca, udali się na Jasną Górę, aby u tronu Matki Bożej prosić o potrzebne łaski. Zwłaszcza o tę najistotniejszą w obecnej chwili, czyli o dobre zdanie matury. Program pielgrzymki obejmował uroczystą Eucharystię w kaplicy cudownego obrazu oraz zwiedzanie klasztoru. Udział w wycieczce dał maturzystom okazję do modlitewnego skupienia, wspólnej refleksji nad własną przyszłością oraz przyniósł nowe siły i motywację do nauki i pozytywnego działania.    Więcej zdjęć  >>>