Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:




DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Uczniowie z najwyższą średnią ocen w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

 

 

TECHNIKUM ZAWODOWE:

  1. Natalia Krzywa - 4TI  -5,00
  2. Patryk Michał Stecki    - 2TB -5,00
  3. Bartłomiej Składaanek -4TB -4,58
  4. Kamila  Górecka - 2TB -4,48
  5. Maciej  Rafalski -3TB -4,45
  6. Patryk  Olbryś -2TS -4,43
  7. Kacper  Kruszyński -1TB -4,38
  8. Aleksandra  Wójcik -1TR -4,38
  9. Alicja Karolina Świertoka -2TR -4,36
  10. Laura Julia Lau -1TB -4,35
  11. Piotr  Tekliński -1TS -4,33
  12. Michał  Ciosek -3TI -4,28
  13. Piotr Strzałkowski   -4TB   -4,25
  14. Emilia  Oleksiak -1TR -4,25
  15. Małgorzata Elżbieta Reluga -2TR -4,25
  16. Paulina  Przykazka -3TR -4,15
  17. Jan  Wyrzykowski -2TB -4,07
  18. Zuzanna  Kukulska -1TB -4,01
  19. Aleksandra Sokolnicka  - 4TI -4,00

 

SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA:

  1. Karolina  Zakrzewska -1w -4,48
  2. Daniel  Stolarski -2t -4,33
  3. Albert Damian Zych -2w -4,33
  4. Anita  Boruc -1w -4,15
  5. Alicja  Piotrowska  -1w -4,15
  6. Piotr Hubert Więckowski -3c -4,06
  7. Joanna  Borkowska -1w -4,00

Uczniowie z najwyższą frekwencją w I semestrze roku szkolnego 2017/2018
  1. Jakub Zając -1s -100%
  2. Emilia Oleksiak -1TR -100%
  3. Daniel Jan Madzio -2c -100%
  4. Emilia Wiktoria Trybuch -2TB -100%
  5. Oskar Siwek -1TI -100%
  6. Michał Ciosek -3TI -99%
  7. Ryszard Chojnacki -1TI -99%
  8. Jan Skrzypczak -1TI -99%
  9. Jakub Retkiewicz -1TS -99%
  10. Mateusz Wyrzykowski -1TB -99%
  11. Bartłomiej Składanek -4TB -98%
  12. Jarosław Roman Sokołowski -2c -98%
  13. Michał Sienkiewicz -4TB -97%
  14. Dawid Makowski -1TI -97%
  15. Mateusz Adamski -1TS -97%
  16. Adam Dziedzic 1TI -97%
  17. Małgorzata Elżbieta Regula -2TR -97%
  18. Mateusz Pochmara -2c -96%
  19. Daniel Stolarski -2t -96%
  20. Krystian Kowalski -1t -96%
  21. Dominik Sposób -1TI -96%
  22. Karol Grzegorz Mikołajczyk -2TS -96%
  23. Jan Jeziorkowski -3TI -96%
  24. Krystian Bernat -1TS -95%
  25. Klaudia Kucharska -1w -95%
  26. Maciej Dąbrowski -2TI -95%
  27. Michał podleś -3TB -95%
  28. Paulina Mizerska -4TR -95%
  29. Ewelina Pierzchała -4TR -95%