Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

10 kwietnia w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej Dobry Montaż w Zespole Szkół zawodowych zostało przeprowadzone szkolenie przez firmę Klimas Wkręt –met. Przedstawiciel firmy Pan Henryk Ziobro omówił prawidłowy montaż wyrobów stolarki budowlanej w różnych podłożach. Uczniowie dzięki zajęciom dowiedzieli się o technikach prawidłowego montażu stolarki budowlanej . W czasie szkolenia młodzież zdobyła wiedzę na temat najczęściej popełnianych błędów montażowych oraz zapoznali się kołkami montażowymi , wkrętami i łącznikami. W czasie prezentacji prelegent zadawał pytania , na które otrzymywał odpowiedzi od uczniów – najaktywniejsi otrzymali upominki. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu , które liczą się na rynku pracy.    Więcej zdjęć  >>>