Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Uczniowie klas technikum wzięli udział w zajęciach prowadzonych w ramach projektu „100 LEKCJI O ATOMIE”. Projekt jest realizowany przez Departament Energii Jądrowej Ministerstwa Energii. Jego celem jest popularyzacja wiedzy o energii i energetyce jądrowej wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Lekcje dla naszej młodzieży przeprowadził dr Sylwester Sommer z Instytutu Chemii i Techniki Jądrowej w Warszawie. W trakcie zajęć uczniowie mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat energii i jej znaczenia dla współczesnego społeczeństwa, źródeł energii, energetyki jądrowej, bezpieczeństwa elektrowni jądrowej, promieniowania naturalnego wokół nas oraz zastosowania promieniowania w medycynie. Ciekawym elementem zajęć były doświadczenia z badaniem promieniotwórczości licznikiem Geigera-Mullera, co spotkało się z dużym zainteresowaniem naszych uczniów. Więcej zdjęć  >>>