Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

W dniu 02.02.2017 r. klasa 3 r pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych związanych z reklamą, panem Oskarem Halkiewem oraz Aleksandrem Boruszczakiem wyjechała na wycieczkę przedmiotową do Warszawy. Uczniowie mieli okazje poznać historię warszawskiej starówki oraz podziwiać architekturę świątyń i pałaców. Nauczyciele z wielkim zaangażowaniem opowiadali o typach sztuki, czy formach współczesnej reklamy oglądając wraz z nami warszawskie wystawy sklepowe. Punktem kulminacyjnym wycieczki było zwiedzanie Narodowej Galerii Sztuki Zachęta, w której młodzież podziwiając dzieła mogła poznać kulisy interpretowania sztuki nowoczesnej.? Zdjęcia>>>