Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

W pierwszy dzień wiosny, 21 marca, odbył się w naszej szkole, w budynku głównym oraz w pomieszczeniach warsztatów szkolnych, bardzo udany dzień otwarty dla uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu nowodworskiego. Dzień otwarty cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów gimnazjów, którzy przybyli bardzo licznie. Przygotowaliśmy dla nich różnego rodzaju konkursy, w wyniku których zwycięzcy obdarowani zostali drobnymi upominkami. Gimnazjaliści zwiedzali także szkołę, gdzie byli przyjmowani w poszczególnych pracowniach przez naszych uczniów przysłowiowym ciastem. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty szkolne, gdzie gimnazjaliści zwiedzali pracownie poszczególnych zawodów: budowlaną, samochodową, informatyczną oraz reklamy, pracownie komputerowe i kreślarnię na piętrze warsztatów. W pracowni budowlanej uczniowie gimnazjów brali udział w pokazie projektowania architektonicznego. Uczniowie klasy 2 Tb, Patryk Stecki oraz Janek Wyrzykowski wykonali w programie komputerowym fragmenty projektu budynku jednorodzinnego. Zainteresowanie było bardzo duże. W ramach konkursów praktycznych, dzięki stoiskom zaprzyjaźnionych firm, które przybyły na nasze zaproszenie, uczniowie brali udział z ciekawych konkursach z nagrodami. Firma De Walt która prezentowała cały szereg narzędzi akumulatorowych dla budownictwa, prowadziła konkurs zmiany koła na czas, młodzi goście, przestrzegając przepisów bhp, starali się wiercić wiertarkami akumulatorowymi otwory w różnych materiałach. Firma Knauf przeprowadziła konkurs wykonywania gładzi gipsowych na ścianach. Wszyscy uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem w tych konkursach – zabawach.    Więcej zdjęć  >>>