Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

W dniu 05 kwietnia 2018 r. w warsztatach szkolnych odbyło się szkolenie branżowe przeprowadzone przez firmę CEKOL – producenta chemii budowlanej. W pierwszej części szkolenia którą poprowadził Pan Rafał Zastawny, uczniowie Technikum Budownictwa i szkoły branżowej 1 stopnia Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie zapoznali się z szeroką ofertą produktów firmy CEKOL - poczynając od materiałów gruntujących, polimerów a kończąc na zaprawach murarskich. Druga część szkolenia miała charakter praktyczny, uczniowie obserwowali wykorzystanie materiałów firmy w praktyce. Pracownik firmy Pan Bronisław Kąkol zaprezentował pokaz natrysku gładzi za pomocą agregatu. Podczas pokazu zostały przedstawione głównie gładzie do mechanicznego nakładania. Szkolenie w znacznym stopniu uatrakcyjniło zajęcia, możliwością uczestniczenia młodzieży w nakładaniu gładzi, oraz wyrównywaniu jej. Serdecznie dziękujemy firmie Cekol za udostępnione materiały i przeprowadzenie szkolenia.    Więcej zdjęć  >>>