W dniu 04 kwietnia 2018 r. w ramach kampanii Dobry Montaż-- Firma Hörmann zagościła w naszych progach ze szkoleniem dla klas Technikum budowlanego, klas branżowych Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz nauczycieli zawodu. Pierwszą część szkolenia poprowadził Kierownik Serwisu Pan Dariusz Polaczek. Na wstępie przedstawiona została struktura firmy Hörmann. Omówił konstrukcję bram i drzwi, wygląd, zwrócił uwagę na tak ważny dzisiaj współczynnik przenikania ciepła, nie mniej istotne bezpieczeństwo, a także innowacyjne rozwiązania. Pan Dariusz przedstawił także inne produkty marki Hörmann, nowości rynkowe oraz rozwiązania techniczne stosowane w produktach firmy.

W drugiej części szkolenia, przedstawiony został montaż drzwi w systemach suchej zabudowy. Uczniowie brali czynny udział w szkoleniu. Klasa Patronacka został obdarowana przez firmę Hörmann, drzwiami do montażu oraz ubraniami roboczymi. Szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników są nieocenionym źródłem informacji. Dziękujemy.     Więcej zdjęć  >>>