Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

15 marca 2018 w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu odbył się Turniej Mechaników w którym udział wzięła reprezentacja naszej szkoły. Reprezentacja składała się z 10 uczniów – 5 z klas technik pojazdów samochodowych i 5 z klas mechanik pojazdów samochodowych. Po bardzo trudnym teście teoretycznym to etapu finałowego zakwalifikowało się trzech uczniów ze szkoły branżowej : Więckowski Piotr -3c; Śliwka Damian – 2c; Królak Damian – 3c. Etap trzeci finałowy polegał na rozwiązaniu zadań praktycznych z zakresu mechaniki i elektromechaniki, zadań było 5 a na każde tylko 10 minut. W klasyfikacji ostatecznej wśród szkół branżowych 3 miejsce zajął Więckowski Piotr, 4 miejsce Śliwka Damian, 5 miejsce Królak Damian.    Więcej zdjęć  >>>