Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

W całym kraju do VII Regionalnej Olimpiady pod hasłem. „Buduj z pasją” przystąpiło w dniu 2-03-2018. 57 szkół. Olimpiada jest realizowana w ramach Krajowej Federacji Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej „Budowlani” w Warszawie. Gospodarzem zmagań w regionie mazowieckim był ośrodek Centrum Kształcenia Praktycznego w Warszawie, ul. Mińska 1/5 gdzie sprawdziło się 7 dwuosobowych zespołów. To uczniowie reprezentujący szkoły o profilu budowlanym z terenu województwa mazowieckiego . Naszą szkołę reprezentowali uczniowie II klasy zasadniczej szkoły zawodowej ,o kierunku ,Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, Daniel Stolarski i Adrian Śmietański. W tym roku tematem przewodnim Olimpiady były roboty malarskie podzielone na dwa etapy. W pierwszym etapie uczestnicy rozwiązywali zestaw 40 pytań teoretycznych z zakresu budownictwa ogólnego, natomiast drugi etap polegał na wykonaniu wielobarwnego malowania na przygotowanym podłożu zgodnie z rysunkiem oraz technologią malarska. Najwięcej trudności sprawiło poprawne wytrasowanie na ścianie dość skomplikowanego zadania zgodnie z wymiarami podanymi na rysunku. Zadanie to było wyzwaniem dla wielu drużyn, ponieważ zawodnicy musieli wykazać się rozległą wiedzą i umiejętnościami manualnymi i malarskimi. W pierwszym etapie nasi uczniowie zajęli 5 miejsce ,natomiast w etapie praktycznym 1 miejsce.. Konkurs odbył się dzięki wsparciu sponsorów: Eko Dom, Kubala, PPG, CKP oraz Starostwa Powiatowego w Piasecznie, które oprócz wspaniałych nagród dla wszystkich uczestników olimpiady ufundowało za 1 miejsce Kurs AUTO CADA za 2 miejsce STAŻ w powiatowym Wydziale Inwestycji i Drogownictwa. Nasi uczniowie otrzymali prezenty oraz karnety finansowe do Empiku z rąk Pana Ksawerego Guta (Członka Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego).Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Danielowi i Adrianowi za reprezentowanie naszej szkoły na Regionalnej Olimpiadzie i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!    Więcej zdjęć  >>>