Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

We wtorek, 27 lutego, w godz. 9 45 do 15 00, w budynku Warsztatów Szkolnych, uczniowie klas budowlanych 1 TB, 2 TB, 3 TB, 1 T, 2 T oraz 3 T wzięli czynny udział w szkoleniu przeprowadzonym przez przedstawiciela firmy GERDA. Szkolenie jest jednym z pierwszych z cyklu spotkań szkoleniowych, które odbędą się u Nas w ramach patronatu przedsiębiorstw zrzeszonych w organizacji „DOBRY MONTAŻ”. To także następne fachowe spotkanie po wyjeździe naszych uczniów z klas budowlanych na „MONTERIADĘ 2018” na Targi Poznańskie BUDMA 2018 w początku lutego, o czym pisaliśmy już wcześniej. Szkolenie podzielone było na część teoretyczną w sali konferencyjnej, gdzie uczniowie wysłuchali interesującego wykładu na temat produktów firmy GERDA, szczególnie budowy i zastosowań drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, zaś część praktyczna, przy czynnym udziale uczniów wszystkich klas, odbyła się w pomieszczeniu warsztatów budowlanych. Uczniowie pod nadzorem przedstawiciela GERD-y zamontowali drzwi wewnętrzne wraz z okuciami i regulacją. Na koniec uczestnicy szkolenia otrzymali drobne upominki od firmy GERDA oraz świadectwa uczestnictwa. Więcej zdjęć  >>>