Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły tradycyjnie jak co roku wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe w zaprzyjaźnionym ze szkołą domu opieki „Marion” w Krubinie. Pensjonariusze ośrodka po raz kolejny mogli przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia na noc. Współczesna rodzina ukazana w Jasełkach, w dniu Wigilii także z utęsknieniem czekała na przyjście Jezusa. W dzisiejszych czasach, tak samo jak 2000 lat temu, Jezus pukał do drzwi i szukał schronienia w niejednym sercu człowieka.

Jasełka w wykonaniu młodzieży wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku. Piękny śpiew kolęd uświadomił wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali drobny poczęstunek i zostali zaproszeni na zwiedzanie ośrodka. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów jak i pensjonariuszy Domu Opieki.

Więcej zdjęć  >>>