Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

W naszej szkole gościliśmy przedstawicieli firmy Xella Polska ,w ramach autorskiego programu edukacyjnego dla szkół i uczelni technicznych – Akademia Murowania Ytong Silka. Program skierowany był do uczniów oraz nauczycieli szkół branżowych i techników o profilu budowlanym. Doradca - Instruktor Grzegorz Olszewski oraz Doradca Serwisowy Norbert Bodek przeprowadzili szkolenie dla klas I, II, III, szkoły branżowej o kierunku : monter zabudowy i robót wykończeniowych budownictwie oraz dla klas I, II, III, technikum budownictwa. Młodzież dowiedziała się o historii powstania firmy oraz nowych technologiach stosowanych przez firmę, o jej produktach i ich praktycznym zastosowaniu. W części praktycznej młodzież dowiedziała się jak przygotować zaprawę cienkowarstwową do systemu Ytong, jak układać pierwszą warstwę bloczków i kolejne warstwy, jak wygładzać nierówności oraz jak nakładać zaprawę klejową na powierzchnię płyt Multipor. W czasie pokazu murowania uczniowie mieli okazję sami zmierzyć się w sposób praktyczny z problemem murowania ścian w systemie YTONG. Na zakończenie zkolenia otrzymali od firmy drobne upominki. Udział w programie Akademia Murowania pomaga młodzieży poznać rynek budowlany oraz pogłębić swoje umiejętności, aby aktywnie wkroczyć na rynek pracy. Dziękujemy firmie XELLA POLSKA za bardzo ciekawe szkolenie i mamy nadzieję, że ponownie spotkamy się za rok.

Więcej zdjęć  >>>