W rocznicę odzyskania niepodległości 11 listopada w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Wojewódzkie w kolarstwie torowym. Po tytuł mistrzowski w kat. Juniorek sięgnęła Katarzyna Średnicka z klasy 2r. Trener p.Brożyna poinformował w prasowym wywiadzie, że Katarzyna Średnicka, która w Pruszkowie zdobyła aż 3 złote medale jest brana pod uwagę przy kompletowaniu reprezentacji Polski juniorek. Byłoby to ukoronowanie dobrego sezonu w wykonaniu naszej uczennicy. "Byłaby to ogromna szansa dla Kasi Średnickiej. Występy w reprezentacji wiążą się z tym, że Kasia dostałaby profesjonalny rower, których cena potrafi przekroczyć nawet 10 tysięcy złotych. Klubu niestety nie stać na taki sprzęt, a mimo to nasi zawodnicy i zawodniczki z powodzeniem konkurują ze swoimi rówieśnikami z Grudziądza, Kalisza czy Bydgoszczy, gdzie powszechnie wiadomo są najlepsze warunki do rozwoju i najlepszy sprzęt dla kolarzy" – mówił trener Brożyna. Serdecznie gratulujemy Kasi i życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej zdjęć  >>>