Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

W rocznicę odzyskania niepodległości 11 listopada w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Wojewódzkie w kolarstwie torowym. Po tytuł mistrzowski w kat. Juniorek sięgnęła Katarzyna Średnicka z klasy 2r. Trener p.Brożyna poinformował w prasowym wywiadzie, że Katarzyna Średnicka, która w Pruszkowie zdobyła aż 3 złote medale jest brana pod uwagę przy kompletowaniu reprezentacji Polski juniorek. Byłoby to ukoronowanie dobrego sezonu w wykonaniu naszej uczennicy. "Byłaby to ogromna szansa dla Kasi Średnickiej. Występy w reprezentacji wiążą się z tym, że Kasia dostałaby profesjonalny rower, których cena potrafi przekroczyć nawet 10 tysięcy złotych. Klubu niestety nie stać na taki sprzęt, a mimo to nasi zawodnicy i zawodniczki z powodzeniem konkurują ze swoimi rówieśnikami z Grudziądza, Kalisza czy Bydgoszczy, gdzie powszechnie wiadomo są najlepsze warunki do rozwoju i najlepszy sprzęt dla kolarzy" – mówił trener Brożyna. Serdecznie gratulujemy Kasi i życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej zdjęć  >>>