Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

27 października 2017 uczniowie klas o profilu samochodowym tj: 1k, 1c, 1s, 2c, 2s, 3c, 4s uczestniczyli w WARSAW MOTO SHOW 2017. W 5 halach wystawienniczych można było zobaczyć : campery, strefę tuningu, strefę kobiet z pasją, strefę pojazdów luksusowych, strefę pielęgnacji aut, strefę datailing, strefę off-road, strefę motosportu, strefę części i akcesoriów samochodowych, stoisko TVN TURBO, gdzie odbywały się spotkania z gwiazdami. Dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa samochodów osobowych i odbywające się na niej premiery: KIA Stinger, KIA STONIC, SSANGYONG Y400 SUV, Lexus LC500H, Mercedes klasy X, VW T-ROC, SIN CARS.

Zdjęcia  >>>