Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

13 października – w przeddzień Święta Edukacji Narodowej – Samorząd Szkolny zorganizował uroczystość, żeby uczcić ten ważny dla szkoły dzień. Gościliśmy przedstawicieli Starostwa powiatu nowodworskiego, którzy wraz z dyrekcją, nauczycielami i uczniami przyglądali się występom naszej młodzieży. Był piękny śpiew przy akompaniamencie gitary, wesoły układ taneczny, film z życzeniami, jak również konkurs polegający na rozpoznawaniu nauczycieli po fragmentach fotografii przedstawionych na ekranie. Jak co roku ogłosiliśmy także wyniki wyborów Superbelfra. W tym roku uczniowie wybrali p. Monikę Zmitrowicz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy z młodzieżą!

Zdjęcia  >>>