Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

7 września uczniowie klasy 1 z technikum budownictwa uczestniczyli w sesji na temat „Właściwości materiałów budowlanych‘’ na Politechnice Warszawskiej Filia w Płocku, na Wydziale Budownictwa zorganizowanej w ramach Konferencji Naukowej MŁODZI DLA TECHNIKI. Uczniowie wysłuchali referatów na temat badań w materiałoznawstwie dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego. Zaprezentowane były także technologie ,,białego budowania‘’. Uczniowie wraz z wychowawcą M.Krzyżewską i nauczycielami B.Krysiak ,J.Rutkowskim i J. Trybuchem mogli uczestniczyć w głosowaniu i ocenie referatów oraz w dyskusji. Na koniec wizyty młodzież uczestniczyła w poczęstunku i obiedzie z kadrą dydaktyczną uczelni. Ponadto uczniowie mogli podziwiać zabytki architektury w Płocku, wybrzeże tumskie nad Wisłą i amfiteatr.  Zdjęcia>>>