Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

W 23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej. Pani Dyrektor Ewa Grzybowska krótko podsumowała ten rok szkolny, wymieniła nasze osiągnięcia oraz życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Następnie Dyrekcja wraz z wychowawcami wręczyła nagrody książkowe i dyplomy uczniom, którzy wyróżnili się osiągnięciami w nauce, zachowaniu i sporcie. Na uroczystość przybyli również goście specjalni – Burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego Jacek Kowalski, który wręczył nagrodę dla najlepszej uczennicy z matematyki – Natalii Krzywej z klasy 3i oraz pan Wicestarosta Paweł Calak, który wraz z panią Kierownik Wydziału Obsługi Szkół i Edukacji Olgą Mychlińską wręczyli pani pedagog Monice Wysockiej-Kowalskiej nagrodę dla najlepszego nauczyciela. Gratulujemy nagrodzonym! Życzymy wszystkim miłych i bezpiecznych wakacji! Zdjęcia  >>>