Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:




DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

Znane już są terminy poprawek w miesiącu sierpniu 2017 r.:

22 sierpnia 2017 r

  1. a/ Przepisy ruchu drogowego - godz.9 00

b/ Podstawy konstrukcji maszyn - godz.9 00 komisja: p. Marek Mróz, p.Zbigniew Kosiń

2. a/ Technologia napraw elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych - godz.11 00

b/ Technologia napraw zespołów i podziałów mechanicznych pojazdów samochodowych- godz.11 00 komisja: p. Marcin Grzechnik, p. Józef Dudek

 

3.  a/ Organizacja i technika reklamy - godz. 9 00

b/ projektowanie kampanii reklamowej - godz.9 00 komisja: p. Aleksander Boruszczak, p. Elżbieta Jankowska

c/ organizacja robót budowlanych - godz.9 00 , geografia komisja: p. Ewa Malasiewicz, p. Bożena Krysiak, p.B. Stulczewska

4.  a/ programowanie aplikacji internetowych - godz.9.00

b/ projektowanie i montaż sieci komputerowych - godz.9.00 komisja: p. Grzegorz Niździński, p. Olaf Hałabud

24 sierpnia 2017r

1. a/ Język angielski - godz.9 00

b/ Język niemiecki komisja: p. Agnieszka Wysokińska, p. Katarzyna Ostrowska, p. Andrzej Kosiński

2. Język polski - godz.9 00 komisja: p. Agnieszka Jankowska-Stulczewska, p. Mariola Konsalik

3. Matematyka, Biologia - godz. 10 00 Komisja: p. Grażyna Tyśnicka, p. Jolanta Łyczkowska, p. Monika Zmitrowicz