Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

Nasza szkoła zajęła I miejsce w XIII edycji „Konkursu – zbiórka makulatury” dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa mazowieckiego. Od października 2016 do marca 2017 r. przeprowadzaliśmy w szkole, wzorem lat ubiegłych, zbiórkę makulatury. Zebrana ilość pozwoliła nam na zajęcie, podobnie jak w roku 2016, pierwszego miejsca w województwie. Finał zbiórki odbył się w głównej siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Dyplom oraz nagrodę rzeczową w imieniu nas wszystkich odebrały uczennice klasy Itb – Kamila Górecka, Sandra Rutkowska oraz Emilia Trybuch wraz z nauczycielem przedmiotów budowlanych, panem Jerzym Rutkowskim. Zdjęcia  >>>