Uczniowie klas technikum informatycznego uczestniczyli w pierwszym w historii Warsaw Comic Con w Nadarzynie. Warsaw Comic Con jest swoistym rajem dla wielbicieli gier wideo. Impreza Good Game Warsaw towarzysząca targom była naprawdę bardzo dobrze przygotowana. Fani nie tylko mogli zagrać w swoje ulubione tytuły na specjalnie przygotowanych do tego celu stanowiskach, ale także wziąć udział w wielu organizowanych w ciągu czterech dni turniejach. Gracze mogli sprawdzić swoje umiejętności w takich tytułach jak Injustice 2 czy CS: GO. Zdjęcia  >>> Na scenach głównych zorganizowano między innymi zawody w League of Legends z komentarzem na żywo, które cieszyły się sporym powodzeniem wśród fanów. Ilość stoisk producentów i miejsc, w których zwiedzający mogli odpocząć przy padzie lub klawiaturze zrobiła na uczniach wielkie wrażenie. Jednak uczestnikom wyjazdu serce skradła jedna strefa, mianowicie sektor ze starymi komputerami i konsolami, gdzie można było zagrać zagrać w takie kultowe tytuły jak Pacman, Mario Kart 64, Donkey Kong czy Duke Nukem. Uczestnicy wycieczki bawili się bardzo dobrze jednocześnie poznając nowe i stare technologie.