Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

Uczniowie z klas technik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych 2 czerwca 2017 r. uczestniczyli w X Ogólnopolskim Sympozjum - Historyczny Rozwój Konstrukcji Pojazdów, który odbył się na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Podczas pierwszej części spotkania uczestnicy wysłuchali wystąpień prelegentów na takie tematy jak: cyfrowe skanowanie obiektów przestrzennych na przykładzie tankietki TKS, nowoczesne technologie w konserwacji pojazdów, przestępczość w zakresie zabytków technicznych, historia pojazdu Józefa Piłsudskiego, konstrukcja i historia pojazdów Gepard i Leopard. Po przerwie na kawę i sesji plakatowej, na parkingu wydziału SiMR odbyła się prezentacja zabytkowych pojazdów cywilnych i wojskowych. Zdjęcia  >>>

Można je było dokładnie obejrzeć, zobaczyć w działaniu, porozmawiać o ich historii z właścicielami pojazdów. Szczególne zainteresowanie naszych uczniów wzbudziły: Chevrolet Józefa Piłsudskiego, pojazd na parę, pojazd American La France o pojemności 14 litrów, motocykl SOKÓŁ 1000 z koszem bocznym i wiele innych. Równocześnie z wystawą pojazdów odbywał się pokaz cynowania nadwozi, któremu z zainteresowaniem przyglądali się nasi uczniowie. Młodzież wysoko oceniła uczestnictwo w sympozjum oraz wyraziła chęć pogłębienia wiedzy z zakresu restauracji pojazdów zabytkowych.