Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

21 kwietnia 2017 r. uczniowie klas technikum budowlanego oraz monterzy zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie uczestniczyli w II CENTRALNYCH TARGACH BUDOWLANYCH Warszawa Nadarzyn. Uczniowie razem z nauczycielami zawodu Ewą Malasiewicz i Bożeną Krysiak uczestniczyli w wielu prezentacjach nowych technologii i pokazach materiałów budowlanych, zwłaszcza do robót wykończeniowych. Na Targach młodzież mogła uczestniczyć w Forum uczelni technicznych takich jak Politechnika Warszawska, Politechnika Rzeszowska oraz porozmawiać z przedstawicielami uczelni. Uczniowie wraz z opiekunami zostali zaproszeni także na uczelnię, na wydział architektury i wydział inżynierii lądowej. Ponadto Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych zaprosiło na pokazy naszych uczniów i nauczycieli. Uczniowie obejrzeli również sprzęt do robót ziemnych na budowach firmy BERGERAT MONNOYEUR SP.Z.0.0, BIG BAU. Dużym zainteresowaniem młodzieży cieszyły się maszyny do aranżacji ogrodów oraz produkty firmy F&Home Bezprzewodowy System Inteligentnego Budynku oraz Budownictwo Modułowe. W Targach brało udział 185 firm budowlanych, dystrybutorów oraz firm architektonicznych, aranżacji wnętrz i ogrodów. Firma GIBUS prezentowała włoskie systemy zadaszeń tarasów domowych wraz z pokazem montażu elementów dla uczestników Targów. Nasi uczniowie wzięli udział w Centralnych Targach Budowlanych na zaproszenie organizatora PTAK WARSAW EXPO. Zdjęcia>>>