12 kwietnia 2017r uczniowie klas I , II i III Technikum Budowlanego oraz uczniowie klasy I i II ZSZ – Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie wspólnie z nauczycielami zawodu p.Jackiem Trybuchem, p.Jerzym Rutkowskim i p.Bożeną Krysiak uczestniczyli w szkoleniu branżowym prowadzonym przez firmę KNAUF. Zarówno szkolenie teoretyczne jak i pokazy praktyczne odbyły się w nowym budynku warsztatów szkolnych w pracowni budowlanej. Szkolenie prowadził przedstawiciel firmy KNAUF P.Dariusz Kulinowski, który pokazał nowe materiały do realizacji ścian i sufitów oraz wspólnie z uczniami przedstawił szczegóły montażu elementów ściany, stosowanie łączników, ich zalety wytrzymałościowe i architektoniczne. Uczniowie wzięli udział w konkursie samodzielnego montowania ścianki z płyt G-K. Dla najlepszych uczniów zostały ufundowane prze firmę nagrody.

Firma KNAUF przekazała szkole materiały budowlane szkoleniowe oraz inne narzędzia do ćwiczeń praktycznych w zawodach budowlanych. Ponadto uczniowie klas budowlanych otrzymali zaproszenie do udziału w Centralnych Targach Budowlanych w dniu 21 kwietnia 2017r Zdjęcia>>>