Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

W dniu 07 04 2017r odbyła się wycieczka klas samochodowych do poznania na MOTOR SHOW. Uczestnicy mieli do dyspozycji 15 hal pełnych nowości ze świata motoryzacji podzielonych na trzy podstawowe działy: samochody, motocykle, kampery. Świat samochodów w dziale osobowym obfitował w premiery AUDI Porsche, Skoda, Jeep, pokazy dryftu, tuningu, samochody zabytkowe w różnym stadium renowacji. Dział samochodów ciężarowych zdominowany był przez pięknie polakierowane ciągniki siodłowe z naczepami. Świat motocykli to 4 hale od nowości Triumpha, Yamahy, Rometa itd.,

poprzez motocykle custom do wyposażenia i ubioru. W świecie kamperów można było zobaczyć wszystko co jest potrzebne do turystyki samochodowe od mini przyczep po profesjonalne kampery klasy luksusowej. Z wycieczki uczniowie wrócili zmęczeni lecz zadowoleni. Zdjęcia>>>