Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

W dniu 23 marca odbył się zorganizowany przez Samorząd Szkolny i Panią Agnieszkę Wysokińską Szkolny Dzień Wolontariatu. Spotkanie rozpoczęło się wystąpieniem uczennicy klasy IVr – Pauliny Rutkowskiej, która z zaangażowaniem przedstawiła ideę wolontariatu, szczególną uwagę poświęcając przedsięwzięciom charytatywnym prowadzonym w naszej szkole oraz akcji #LiniaProsta, mającej na celu pomoc w usamodzielnieniu osób z Zespołem Downa. Następnie Pani Dyrektor wręczyła podziękowania dla wolontariuszy tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wyróżniającej się spośród osób uczestniczących w działaniach pomocowych uczennicy klasy Ir – Julii Gumińskiej.