Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

Młodzież z klas Technikum budowlanego oraz Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. W dniu 09.03.2017 r. uczestniczyła w szkoleniu przeprowadzonym przez firmę INTER-S. Szkolenie zostało przeprowadzone przez dyrektora firmy pana Roberta Popławskiego oraz przez Produkt Menagera pana Marcina Michalaka. Po krótkiej informacji o firmie, uczniowie zostali zapoznani z szeroką ofertą nowoczesnych taśm i narzędzi takich marek jak - MOTIVE, INTER-S, WOOSTER, ROLLEX, GRPISTER. Młodzież poznała nowe techniki odcinania kolorów, maskowania otworów, łączenia płyt kartonowo?gipsowych, zabezpieczania powierzchni podłóg, schodów i okien. Prezentacja była prowadzona przy czynnym udziale uczniów.

Pan Marcin zachęcał uczniów do przetestowania prezentowanych produktów oraz sprawdzenia ich praktycznie. Na zakończenie został przeprowadzony konkurs, za który zostały wręczone upominki. Jesteśmy przekonani, że uczestnicy bez trudu poradzą sobie z doborem taśm i narzędzi podczas wszelkiego rodzaju remontów. Serdecznie dziękujemy firmie INTER-S za przeprowadzone szkolenie. Koordynator szkolenia Jacek Trybuch

 

Zdjęcia>>>