Młodzież z klas Technikum budowlanego oraz Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. W dniu 09.03.2017 r. uczestniczyła w szkoleniu przeprowadzonym przez firmę INTER-S. Szkolenie zostało przeprowadzone przez dyrektora firmy pana Roberta Popławskiego oraz przez Produkt Menagera pana Marcina Michalaka. Po krótkiej informacji o firmie, uczniowie zostali zapoznani z szeroką ofertą nowoczesnych taśm i narzędzi takich marek jak - MOTIVE, INTER-S, WOOSTER, ROLLEX, GRPISTER. Młodzież poznała nowe techniki odcinania kolorów, maskowania otworów, łączenia płyt kartonowo?gipsowych, zabezpieczania powierzchni podłóg, schodów i okien. Prezentacja była prowadzona przy czynnym udziale uczniów.

Pan Marcin zachęcał uczniów do przetestowania prezentowanych produktów oraz sprawdzenia ich praktycznie. Na zakończenie został przeprowadzony konkurs, za który zostały wręczone upominki. Jesteśmy przekonani, że uczestnicy bez trudu poradzą sobie z doborem taśm i narzędzi podczas wszelkiego rodzaju remontów. Serdecznie dziękujemy firmie INTER-S za przeprowadzone szkolenie. Koordynator szkolenia Jacek Trybuch

Zdjęcia>>>