Udział uczniów naszej szkoły z klas samochodowych w IV Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych zakończył się sukcesem!

Po I etapie IV Międzywojewódzkiego Turnieju Mechaników Samochodowych, który został przeprowadzony w naszej szkole, do kolejnych etapów zakwalifikowało się dziewięciu uczniów: czterech uczniów z Zasadniczej Szkoły Zawodowej i pięciu uczniów z Technikum. Drugi etap turnieju, w którym wzięło w niej udział 55 uczniów z całego kraju, przeprowadzony był w formie testu wiedzy z zakresu budowy, mechaniki, elektromechaniki i elektroniki samochodowej. Po tym etapie nasi reprezentanci uplasowali się kolejno :

• na 1 miejscu Więckowski Piotr w ZSZ
  • na 4 miejscu Szpondowski Grzegorz w ZSZ
  • na 5 miejscu Michelis Jacek w rywalizacji Technikum

W czasie sprawdzania wyników testu uczniowie oraz ich opiekunowie uczestniczyli w wykładzie na temat rozwoju motocykli. Trzeci etap turnieju polegał na wykonaniu trzech zadań praktycznych, na każde z nich uczeń miał 10 minut. Zadania dla ZSZ i Technikum odbywały się w innych salach i różniły się stopniem trudności. Po tym etapie ogłoszona została klasyfikacja końcowa : ? 5 miejsce zajął Szpondowski Grzegorz w ZSZ ? 3 miejsce zająłWięckowski Grzegorz (który pierwsze miejsce przegrał 1 punktem) w ZSZ ? 4 miejsce zajął Michelis Jacek w Technikum Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy a finaliści ciekawe nagrody rzeczowe. Skład reprezentacji naszej szkoły: Michelis Jacek z 4s; Kołodziejski Marcin, Pakoca Emil, Wyrzykowski Maciej z 3s; Szkopczyński Maciej z 2s; Czaplicki Marcin, Królak Damian, Szpondowski Grzegorz, Więckowski Piotr z 2c. Opiekunem merytorycznym i organizatorem wyjazdu był Marcin Grzechnik, środki na wyjazd zapewniła Rada Rodziców, za które dziękujemy.