Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Strona główna

Inter Cars SA szuka absolwentów szkół motoryzacyjnych z całej Polski, objętych programem Młode Kadry. Z myślą o nich ogłoszony został konkurs, w którym wygrać można cenne nagrody.

Drodzy absolwenci szkół zrzeszonych programem Młode Kadry,  jesteśmy ciekawi, jak potoczyła się Wasza ścieżka zawodowa po ukończeniu szkoły średniej? Czym się obecnie zajmujecie, wybraliście pracę zawodową czy naukę? Na jakich polach odbywa się Wasza aktywność, w jakiej pracy się realizujecie? Chcemy poznać odpowiedzi na te i inne pytania i dlatego przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu przez Was materiału opisującego Waszą ścieżkę edukacji oraz obecną sytuację. Zawrzyjcie w nim opis tego, jak program Młode Kadry wpłynął na Wasze życie oraz przygotowanie do zawodu, czym zajmujecie się w chwili obecnej i jakie macie plany na przyszłość?

Autorom trzech najlepszych prac zostaną przyznane nagrody rzeczowe:

I nagroda ? tablet

II nagroda ? wideorejestrator

III nagroda ? przenośny akumulator zapewniający ładunek energii do ładowania baterii w różnych urządzeniach.

Prace konkursowe w dowolnej formie należy przesyłać do 31 lipca 2015 r. na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , bądź  pocztą: Centrum Szkoleń Inter Cars SA,  ul Gdańska 27, 05-152 Cząstków Polski.

Inter Cars SA w strategii rozwoju projektu Młode Kadry szczególną wagę przywiązuje do absolwentów i uczniów zrzeszonych szkół. To oni będą w przyszłości wyznaczać nowe standardy w swoich dziedzinach. Biorąc udział w konkursie, możecie nam pomóc w określeniu kierunku kolejnych działań.

Młode Kadry to program stworzony przez Inter Cars SA, polegający na współpracy ze szkołami m.in. poprzez wyposażenie placówek w nowoczesny sprzęt do naprawy i diagnostyki usterek w samochodach. Dostarcza także wiedzę niezbędną do kształcenia przyszłej kadry; jest również ?zawodową trampoliną?, która młodym ludziom ma ułatwić startu w życiu zawodowym. Program wspiera olimpiady wiedzy oraz praktyki i staże dla najlepszych uczniów.