Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

Bal Studniówkowy maturzystów naszej szkoły odbył się 16 stycznia 2015 w Sali bankietowej hotelu Windsor w Jachrance. Zanim uczniowie zatańczyli poloneza, dziękowali gronu pedagogicznemu za trud wniesiony w ich nauczanie, a także wyrozumiałość i życzliwość. Podziękowania popłynęły również w stronę rodziców za opiekę, trud wychowania i organizację wspaniałej imprezy. Oprócz uczniów przemawiała pani Dyrektor Ewa Malasiewicz oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Po przemówieniach przyszedł czas na zdjęcia i upragnioną zabawę.  Studniówka trwała do wczesnych godzin porannych. Wszyscy bawili się wspaniale!!!

  • ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI