Nowy wymiar szkolnictwa zawodowego


Dołącz do nas !

Wybierz dla Siebie

przyszłą karierę zawodową wybierając jeden z pięciu przyszłościowych kierunków

NOWOŚĆ!


TECHNIK GRAFIKI

POLIGRAFII CYFROWEJ

TECHNIK INFORMATYK

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

TECHNIK BUDOWNICTWA

I

ARCHITEKTURY

TECHNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA

PIERWSZEGO STOPNIA

MONTER ZABUDOWY

I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

W BUDOWNICTWIE

NOWOŚĆ!


KIEROWCA MECHANIK

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

NOWOŚĆ!


ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

KLASY WIELOZAWODOWE


FRYZJER

SPRZEDAWCA

KUCHARZ

ŚLUSARZ


ORAZ INNE ZAWODY


GÓRSKA 39

wybierz przyszłość !

Nowy wymiar zawodu

Dziennik elektroniczny

Akademia CISCO w ZSZ Nr 1

Współpracujemy z firmami:
DOBRY MONTAŻ

Ankieta dla absolwentów

Unia Zw Sportowych

W dniu 19 grudnia 2014r. w naszej szkole wystawione zostały Jasełka Bożonarodzeniowe zorganizowane pod kierunkiem p. Mariusza Iwaniuk i p. Oskara Halkiew oraz uczniów klas I i II Technikum. W tym roku do naszej szkoły zaprosiliśmy podopiecznych z Nowodworskiego Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Celem przedstawienia było ukazanie samotności człowieka oraz potrzeby miłości, przyjaźni nie tylko w okresie świątecznym, ale w całym roku. Wspólne kolędowanie stworzyło świąteczną atmosferę pełną ciepła i zrozumienia. Po przedstawieniu goście otrzymali słodkie prezenty. Pani Dyrektor na zakończenie spotkania złożyła wszystkim zebranym życzenia zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia.

  • ZDJĘCIA >>>