22 775 20 43

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39

Uczniowie z najwyższa frekwencją w I – szym semestrze roku szkolnego 2018/2019:

  1. Szymon Windolf – 1TB – 100%
  2. Kacper Iwiński – 1TR – 100%
  3. Emilia Oleksiak – 2R– 100%
  4. Daniel Midzio 3c – 100%
  5. Dawid Sokół 4TI – 100%
  6. Emilia Trybuch – 3TB – 99%
  7. Roksana Grankowska – 1TB – 98%
  8. Agata Wichowska – 1TB –  98%
  9. Krystian Kowalski – 1TR –  98%
  10. Mateusz Biernat – 2TI –  98%
  11. Adam Gortat – 2TI –  98%
  12. Dawid Makowski – 2TI –  98%
  13. Kacper Senderowski – 2TI  –  97%
  14. Krystian Bernat – 2TS –  97%
  15. Patryk Goździewski – 3TI–  97%
  16. Mateusz Ziemiński – 4TI –  97%
  17. Dawid Dulczewski – 1TI – 96%
  18. Anna Kapuścińska – 1TR – 96%
  19. Bartosz Jabłoński – 1TS – 96%
  20. Tomasz Rosiak –1TS –  96%
  21. Jan Skrzypczak – 2TI –  96%
  22. Rafał Gąsiorowski – 2TS –  96%
  23. Bartłomiej Kobyliński – 2TS –  96%
  24. Patryk Kopania – 2TS –  96%
  25. Emilian Żegocki – 4TI –  96%
  26. Michał Mączyński – 1T – 95%
  27. Dawid Mięgoć – 1TB – 95%
  28. Piotr Sekudewicz – 1TB – 95%
  29. Kamila Krysiak – 1TR – 95%
  30. Michał Budnicki – 1TS – 95%
  31. Ryszard Chojnacki – 2TI – 95%
  32. Jakub Zając – 2TS – 95%
  33. Maciej Zawadzki – 2TS – %95
  34. Daniel Stolarski –3TR – 95%
  35. Patryk Jabłoński – 4TI – 95%
  36. Jan Jeziorkowski – 4TI – 95%
  37. Kacper Włodarczyk – 3TI – 95%

Uczniowie z najwyższa średnią ocen w I – szym semestrze roku szkolnego 2018/2019:

  1. Michał  Ciosek  – 4TI – 4,93
  2. Patryk Michał Stecki – 3TB – 4,88
  3. Kamila  Górecka – 3TB – 4,77
  4. Laura Julia Lau –  2TB –  4,75
  5. Aleksandra  Wójcik –  2TR –  4,75
  6. Roksana  Grankowska  – 1TB –  4,71
  7. Agata  Wichowska – 1TB – 4,61
  8. Daniel  Stolarski – 3t – 4,50
  9. Emilia  Oleksiak – 2TR – 4,48
  10. Alicja Karolina Przytulska – 3TR – 4,47
  11. Kacper  Krupa – 4TI – 4,45
  12. Szymon Jakub Windolf – 1TB – 4,43
  13. Zuzanna  Kukulska – 2TB – 4,32
  14. Mateusz  Ziemiński –        4TI – 4,30
  15. Kacper  Kruszyński  – 2TB – 4,29
  16. Karolina  Zakrzewska – 2w – 4,29
  17. Anna Mirosława Łukasik – 3w – 4,25
  18. Małgorzata Elżbieta Reluga – 3TR – 4,25
  19. Maciej  Rafalski – 4TB – 4,23
  20. Natalia  Zakrzewska – 3TR – 4,23
  21. Mateusz  Biernacki – 4TS            – 4,17
  22. Patryk  Olbryś – 3TS – 4,15
  23. Albert Damian Zych – 3w – 4,11
  24. Anita  Boruc – 2w – 4,06
  25. Michał  Wieremiejczyk – 4TI – 4,05
  26. Oliwia  Kacperska  – 4TR – 4,04
  27. Emilia Wiktoria Trybuch – 3TB – 4,04
  28. Zuzanna  Skotak – 2TR – 4,00

Facebook