22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39

Tradycja rzecz święta, o której należy pamiętać! Z tego powodu i w tym roku w naszej szkole nie zabrakło uroczystości zwanej OTRZĘSINAMI KLAS PIERWSZYCH przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Podczas akademii sprawdzono nie tylko sprawność fizyczną młodszych kolegów, ale również wiedzę na temat kadry nauczycielskiej poprzez malowanie portretów swoich wychowawców. Nie obeszło się również bez konkurencji, która dotyczyła jedzenia… była konkurencja w piciu mleka na czas oraz wyławianie jabłek z miski wody. Wszystkie konkursy dostarczyły mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Odkryliśmy także wśród młodszych kolegów i koleżanek nowe muzyczne talenty. Alicja Przytulska przepięknie zaśpiewała piosenkę w trakcie podliczania punktów zdobytych przez klasy pierwsze.

 

Facebook