22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39

10 maja 2019 r. w ramach programu edukacyjnego dla szkół – Akademia Murowania Ytong Silka - zostało przeprowadzone szkolenie firmy XELLA Polska. Zajęcia prowadził pan Norbert Bodek. Młodzież klas technikum budowlanego, technikum robót wykończeniowych w budownictwie oraz szkoły branżowej I stopnia monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie dowiedziała się jak przygotować cienkowarstwową zaprawę murarską. Wybrani uczniowie przygotowali zaprawę, a następnie po krótkiej instrukcji jak należ murować sami - przystąpili do murowania. Następnym tematem praktycznym było nakładanie zaprawy klejowej na powierzchnię płyt Multipor. Uczniowie obejrzeli również film instruktażowy z wykonania ścianki działowej z gotowych płyt z betonu komórkowego Ytong Panel. Na zakończenie prowadzący przedstawił dla uczestników oferty pracy firmie Xella po zakończeniu edukacji. Dziękujemy firmie XELLA POLSKA za bardzo ciekawe szkolenie.

Facebook