22 775 20 41

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Górska 39

 

Wycieczka do Fabryki produkcji materiałów budowlanych firmy WEBER w Górze Kalwarii uczniow klasy technikum budowlanego i technikum robót wykończeniowych w budownictwie oraz Branżowej szkoły w nagrodę za najlepsze prace projektowe budynków oraz najlepsze wyniki z przedmiotów zawodowych.

10 maja 2019 r. w ramach programu edukacyjnego dla szkół – Akademia Murowania Ytong Silka - zostało przeprowadzone szkolenie firmy XELLA Polska. Zajęcia prowadził pan Norbert Bodek. Młodzież klas technikum budowlanego, technikum robót wykończeniowych w budownictwie oraz szkoły branżowej I stopnia monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie dowiedziała się jak przygotować cienkowarstwową zaprawę murarską. Wybrani uczniowie przygotowali zaprawę, a następnie po krótkiej instrukcji jak należ murować sami - przystąpili do murowania. Następnym tematem praktycznym było nakładanie zaprawy klejowej na powierzchnię płyt Multipor. Uczniowie obejrzeli również film instruktażowy z wykonania ścianki działowej z gotowych płyt z betonu komórkowego Ytong Panel. Na zakończenie prowadzący przedstawił dla uczestników oferty pracy firmie Xella po zakończeniu edukacji. Dziękujemy firmie XELLA POLSKA za bardzo ciekawe szkolenie.

13 maja rusza etap rekrutacji, w którym kandydaci składają wnioski o przyjęcie do szkoły i potrwa on do 20 maja. Punkt Naboru naszej szkoły mieści się na parterze budynku i będzie otwarty w godzinach od 8.00 do 16.00.

Facebook